ייצוג משפטי וליטיגציה

ייצוג משפטי וליטיגציה

ייצוג משפטי וליטיגציה – נשמע מפחיד? לא כשעושים עבודת הכנה יסודית!

משרד עורכי דין קלרפלד עוסק בייצוג משפטי וליטיגציה בבית המשפט ללקוחות בכל סוגי התביעות האזרחיות והמנהליות במקרקעין, נזיקין, בדיני משפחה, דיני עבודה ועוד.

אם הוגש נגדכם כתב תביעה או שאתם מבקשים להגיש כתב תביעה כנגד אדם או גורם בגין מעשיו או מחדליו בגללם נגרם נזק, אירוע ביטוחי, לשון הרע ודיבה, זכויות אדם, תביעה נגררת לפלילים, אכיפת פסקי דין זרים, תביעות נגד רשויות מנהליות וממשלתיות ועד סוגיות רבות בתחום הדין האזרחי והמנהלי – רצוי לקבוע פגישת ייעוץ עם עורכי דין העוסקים בתחומי המשפט האמורים כדי לקבל ייצוג טוב ויעיל בבתי המשפט ובערכאות מעין משפטיות במדינה.

קבלת או הגשת מסמכי בית משפט גורמים לרבים מאתנו לחששות ולחרדה לגבי התוצאות של אותו המשפט בפניו אנו (התובעים או הנתבעים) עומדים. בשל נסיבות אלה רצוי מאוד לקבל ייעוץ משפטי במועד לעניין הפסיקה הרווחת באותה הסוגיה ובכדי לכלכל בצעדים בטרם פתיחה בהליכים (או בטרם הגשת כתב הגנה).

כמו כן, קבלת ייצוג משפטי יחסוך מכם את הצורך בעמידה בכללי הפרוצדורה מול הגורמים הרלוונטיים, את הסכנה להחמיץ מועד להגנה או כדי שמעשיכם לא יתפרשו כוויתור על זכות משפטית כלשהי.
לעתים רבות, אי הכנת מסמך משפטי במועד עלולה לגרום להפסד כספי או טקטי שאין להשיבו.  גם אם כבר נגרם הנזק בשל אי הידיעה או אי העשייה במועד שנדרש, רצוי להתייעץ עם עורך דין מומחה ליצוג משפטי וליטיגציה – גם באיחור – כדי למזער את הנזק ובכדי לתקן עד כמה שניתן את הנזק שנגרם כתוצאה מהמחדל.,

ייצוג מפשטי כולל בין היתר הכנת כתבי טענות (כתבי תביעה, כתבי הגנה, עתירות, צווים ובקשות למיניהם) לבית המשפט והופעה בו לצד בעל הדין.  אולם, ייצוג משפטי הולם כולל גם עריכת מסמכים משפטיים, פנייה לגורמים ממשלתיים, מעסיקים למיניהם, לצדדים להסכם בגין הפרות, ייצוג בפני משרדי ממשלה ו/או במו"מ עם גורמים לשמירת זכויות או ניהול מערכת יחסים משפטיים מורכבת.

קבלת ייעוץ משפטי בטרם עת, גם אם בתשלום, עשוי לחסוך לפונה כסף רב, עוגמת נפש, ואף יכול ולסייע כדי למנוע התדיינויות מיותרות ויקרות בבתי המשפט השונים.

למידע נוסף צור קשר