ויזות לארה"בויזות לארה"ב

 

***לקבלת עדכון לגבי הקפאת תהליכי הגירה לארה"ב בעקבות משבר קורונה עברו לעמוד: השהיית הגירה לארצות הברית

 

יש כאמור סוגי ויזות רבים לארה"ב. חוקי הגירה בארה"ב קובעים את תנאי הסף לכל סוג של ויזה. אם המבקש עומד בתנאי הסף ואם אין כל מניע לכניסתו לארה"ב ככלל תוענק הויזה עם המצאת כל ההוכחות והאגרות הרלוונטיות.

ויזות לארצות הברית מונפקות על ידי מחלקת אשרות בקונוסולריות של ארצות הברית ברחבי העולם. ככלל המבקש ויזה ממלא טפסים, משלם אגרות ומצרף ראיות לבקשה או מביא עימו ראיות לתמיכה בבקשה לויזה.

מעוניינים בקבלת ויזה לארצות הברית? צלצלו אלינו:

09-8995871

בדרך כלל, יש ויזה לכל מטרת ביקור לארה"ב למשל לדיפלומטים, לעובדי חברות תעופה, לכתבים, לסטודנטים וכו') ויש ויזות למטרות עבודה בארצות הברית (הן זמניים והן קבועים). לקרובי משפחה מדרגה ראשונה של אזרחי ארה"ב יש גם ויזות הגירה לאיחוד משפחות, בתנאים מסויימים. קיימות ויזות ארעיות שונות המאפשרות מגוון רחב של פעולות, או מטרות, תחת אותה הקטגוריה – כמו למשל "ויזה רגילה" מסוג B1/B2.

קיימת חזקה בחוק הקובעת כי למעשה כל אדם המבקש ויזה ארעית מתכוון להגר לארצות הברית

על המבקש נופל הנטל להוכיח שזו כוונתו. כדי להרים את נטל ההוכחה, המבקש ויזה ארעית נדרש לשכנע ולהביא ראיות כי יש לו מרכז חיים במדינת מגוריו. מצב משפחתי, מקצוע ו/או עבודה מסודרת, בעלות על נכסים וניהול עסקים יכולים להעיד על מרכז חיים. אולם מכלול הנסיבות הוא זה שמשכנע את הקונסול לעניין הכוונות של מבקש הוויזה. לקונסול יש את המילה האחרונה בעניין מתן ויזה ארעית לארצות הברית. אין עוררין (גם לא בבית המשפט) אם הקונסול מסרב ויזה לאדם כשלראות עיניו לא הצליח להראות קשרים המחייבים את שובו של המבקש לארצו אחרי ביקור קצר בארצות הברית. בשל סיבה זו, הרבה מאוד צעירים מסורבים ויזה בשנים האחרונות. לצעיר המשתחרר זה עתה משירות בצה"ל כמו גם צעירים שלא שירתו או עדיין לא התבססו, מאוד קשה להרים את נטל ההוכחה של מרכז חיים בארץ.

במשרד עורכי דין קלרפלד ניתן לקבל את כל הייעוץ והסיוע הנדרש כדי להגיש בקשות לכל סוגי הויזות לרבות: ויזות על בסיס משפחה, ויזות עבודה או /עסקים, סחר, משקיעים, וכן ויזות לאמנים, אנשי דת ועוד.

כמו כן, המשרד מסייע ומגיש בקשות עבור לקוחות מסורבי ויזות או מסורבי כניסה לארה"ב.  המשרד גם מסייע ומגיש בקשות למחילות (waivers) עבור לקוחות המנועי כניסה לארה"ב בשל שהייות יתר (overstays), גירוש ו/או עבור לקוחות המנועי כניסה בשל עבר פלילי בנסיבות מסויימות.ה'

 

למידע נוסף ו/או כדי לקבוע פגישת ייעוץ צלצלו:

09-8995871

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם צור קשר