יעוץ משפטי ושירותים משפטיים כלליים במגוון רחב של תחומים מוענקים על ידי משרד עורכי דין קלרפלד במסירות ובנאמנות כנדרש ובסבלנות וקשב התואם גם את הציפיות וגם את האינטרסים של הלקוח

בחיי היום יום שלנו אנו נתקלים באין ספור סיטואציות בהן אנחנו לא מודעים או לא יודעים את ההשלכות המשפטיות במעשינו או במחדלנו. אין כמעט תחום בחיינו בו לא נדרש סיוע בייעוץ משפטי – וראה למשל ולו מעט מהפניות המגיעות למשרדנו, בין היתר:

האם למשל הצעה עסקית עליה דיברתי עם איש עסקים אחר יכולה להתפרש להסכם מוגמר המחייב אותי לכל דבר ועניין? האם הערת גנאי על אדם או פקיד ממשלתי בפומבי יכול להתפרש ללשון הרע, נזיקין או דיבה? האם חוזה השכירות שנערך בין משכיר לשוכר מקיף את כל האינטרסים של הצדדים לרבות כיסוי מלא בנסיבות של הפרת החוזה בידי מי מהצדדים? איך אני מקים חברה? מה עליי לעשות כשאין כיסוי לחובותיי או אם לקוח חייב לי כסף והוא פושט רגל? או סתם מתחמק מתשלום? איך אני מפנה אדם מדירה כשהסתיים חוזה השכירות או כשהשוכר אינו משלם את השכירות כנדרש ומפר בדרך זו או אחרת את ההסכם? איך אני עוזבת את בעלי ומבקשת להתגרש ממנו?  מה אני יכול לעשות כשאשתי לשעבר/פרודתי אינה מאפשרת לי לראות את הילדים או שמסיטה אותם נגדי? איך אני מפנה פולש במקרקעין שלי? איך אני מתמודד עם תכנית בנייה מופקדת העלולה לפגוע בנכסים שלי? איך אני תובעת השבת ילד שנחטף למדינה זרה בידי בעלי לשעבר? איך אני אוכפת פסק דין שניתן לי כנגד אדם אחר – אם בארץ או אם בחו"ל? איך אני מתגונן בפני תביעה כנגדי גם אם מדובר בתביעת סרק? איך אני פונה למשרד הפנים כדי להישאר בארץ אם אין לי מעמד או אם אני מבקשת להביא את בעלי לארץ לקיום מרכז חיים משותף? מה החובות שלי כלפי המדינה לאחר הגירתי באופן קבע למדינה זרה? איך אני מקבל ויזה ו/או מהגר למדינה זר?

אלו רק מקצת השאלות המופנות למשרדינו ועליהם משרד עורכי דין קלרפלד נותנים מענה בייעוץ משפטי ושירותים משפטיים כללים על פי בקשה.

למידע נוסף כנסו: הדין האזרחיהדין המנהלידיני משפחה ודיני עבודה

עדיין לא קיבלתם תשובות לכל השאלות? צרו קשר