ויזת אירוסין לארה"בויזות אירוסין ויזות נישואין ארעיות – ויזות K

בקשות ויזת אירוסין מסוג K1 וכן בקשות לויזות נישואין ארעיות מסוג K3 מוגשות ומטופלות במשרד עורכי דין קלרפלד.

אזרח ארה"ב המבקש ויזה עבור ארוסתו יוכל להגיש בקשה באמצעות רשויות הגירה ארה"ב. לבקשה מצרפים (כמו בכל בקשה אחרת) את טופס הבקשה, אגרה, תמונות וראיות בהתאם לדרישה. לאחר אישור הבקשה התיק מועבר להמשך הטיפול ולבסוף לקבלת הויזה בקונסוליה בירושלים.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות ויזת אירוסין? צלצלו אלינו:

09-8995871

ויזת אירוסין מסוג K מאוד דומה לויזת משפחה וכן יש ממילא דרישה שמקבלת הויזה תתחתן עם האזרח שהזמין אותה תוך 90 יום מהגעתה למדינת ארה"ב. לאחר החתונה חייבים לדווח לרשויות ההגירה ולהגיש בקשה לקבלת מעמד ולשינוי סטטוס.

מבחינה היסטורית אולי היה טעם לויזת אירוסין בעבר אולם היום ספק אם היא מתאימה להרבה אנשים.

יש גם ספק לעניין הצורך בהגשת בקשה לויזה מסוג K3. הליך זה היה מיועד להאיץ את כניסתו של בן/בת הזוג הנשוי של אזרח ארה"ב בזמנו שהמתין לאישור בהליך רגיל. בעבר הליך רגיל ערך עד שנתיים ועל כן הליך K המהיר יותר (עד שנה) היה מיועד לזרז את התהליך ולהכניס את בן או בת הזוג למדינת ארה"ב בזמן ההמתנה לאישור הליך הגרין קארד. היום, בפועל ההליכים עורכים זמן זהה פחות או יותר – דבר המייתר את הצורך בויזה מסוג K ברוב המקרים.

למעשה מדובר בהליכים כפולים, המאריכים והמייקרים את ההליך למטרה הסופית שהיא קבלת תושבות קבע – גרין קארד. בכל מקרה של הליך K, לא ניתן לשבת עם המעמד לאורך שנים אלא בהתאם לחוק – במקרה של אירוסין חייבים להתחתן ולהגיש בקשה לקבלת מעמד תושב קבע על בסיס נישואין (I-130) וכן בקשה לשינוי סטטוס עד 90 יום מהגעת המבקש/ת לארצות הברית – ובמקרים של בני זוג נישואים לאזרחים יש צורך בהגשת בקשה לשינוי סטטוס לאחר קבלת אישור לבקשה המהותית (אישור לטופס I-130). על כן, הליכים חלופיים למתן ויזות הגירה ברוב המקרים עדיפים על פני ויזות K. אך לא בכל מקרה ולכן רצוי מאוד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בויזות הגירה למדינת ארה"ב בטרם הגשת בקשה לויזה מסוג K.

לקבלת מידע נוסף פנו לעמודים נוספים כגון ויזות משפחהויזות והגירהסוגי ויזות, גרין קארד

למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר באתר

או צלצלו אלינו:

09-8995871